Výsledky - ŠKODA Slovenský Raj

  Typ :
 
Oficiálna - Výsledková listina ŠKODA Slovenský Raj
Trasa Stredná trať - Kategória "Juniori 17 - 18 rokov"
Por. Št.číslo Priezvisko Mesto/Klub Štát Body Kat. Čas km/h Strata
1417 A. ŠVEC Športový klub TopoľčiankySVK502:21:31.0222.9800:00:00,0
2304 F. GREŠ CK Spišský ŠtvrtokSVK502:21:45.5222.9400:00:14,50
3311 Š. JUST SVK502:23:26.2722.6700:01:55,25
4393 M. KUBIŠ TREKbikesBBSVK502:31:33.2221.4600:10:02,20
5406 M. VANDÁK ZvolenSVK503:04:59.8217.5800:43:28,80
6326 Š. HRUŠOVSKÝ CK Spišský ŠtvrtokSVK503:33:02.1815.2701:11:31,16
295 T. POLACKO Zemplínske HámreSVK5DN:St:ar.ts0.00
Oficiálna - Výsledková listina ŠKODA Slovenský Raj
Trasa Stredná trať - Kategória "Muži 19 - 39 rokov"
Por. Št.číslo Priezvisko Mesto/Klub Štát Body Kat. Čas km/h Strata
1366 Ľ. MURÁRIK WLRMccSVK102:05:23.8425.9400:00:00,0
2320 R. BÍROŠ SUNCYCLE.sk Cycling TeamSVK102:06:39.0825.6800:01:15,24
3243 M. PORUBČAN ebajk racingSVK102:10:55.8124.8400:05:31,97
4203 D. MURGAČ HnilčíkSVK102:13:52.0524.2900:08:28,21
5404 P. FOLTA Sportakus Cycling TeamSVK102:14:26.3024.1900:09:02,46
6208 M. BETÁK SVK102:19:26.0223.3200:14:02,18
7413 R. DROZD PROefekt teamSVK102:19:48.5323.2600:14:24,69
8423 M. GLEVAŇÁK MTBIKERSVK102:21:15.0323.0200:15:51,19
9369 E. KLUČIK KAKTUS BIKE - TEAM BratislavaSVK102:21:29.0222.9900:16:05,18
10357 M. FAČKOVEC SVK102:21:37.7722.9600:16:13,93
11232 M. DANKO SVK102:24:50.7622.4500:19:26,92
12395 M. VANDLÍK BH-MARATON.BIKESVK102:24:51.2622.4500:19:27,42
13221 M. FÁBRY Blackbike.skSVK102:25:35.0022.3400:20:11,16
14403 P. SKLAR KST BESKYD SVIDNIKSVK102:26:51.4922.1500:21:27,65
15398 E. GOLIAN CK ROUTE 66 BreznoSVK102:27:10.9922.1000:21:47,15
16397 M. SCHUSTER Blackbike.skSVK102:27:55.7721.9900:22:31,93
17224 P. FIFFIK Spišské TomášovceSVK102:30:14.4821.6500:24:50,64
18231 B. BAJTOŠ CK Spišský ŠtvrtokSVK102:31:43.7221.4300:26:19,88
19207 V. KOČ SVK102:34:12.4621.0900:28:48,62
20222 M. MEDVEC SVK102:34:35.2121.0400:29:11,37
21242 J. KARAŠČÁK SVK102:34:54.9620.9900:29:31,12
22431 L. HORNÍK SVK102:35:55.9520.8600:30:32,11
23325 M. LIČAK SVK102:37:41.1920.6200:32:17,35
24235 D. BDŽOCH SVK102:39:07.1920.4400:33:43,35
25219 M. ĎURÁN SVK102:39:38.9420.3700:34:15,10
26373 L. KULIG SVK102:39:38.9620.3700:34:15,12
27237 R. MAHDAL SNVSVK102:40:47.6820.2300:35:23,84
28227 R. KRAIGER pixeler.skSVK102:41:29.1920.1400:36:05,35
29233 M. JANEGA SVK102:42:14.6720.0500:36:50,83
30229 D. BENKA SVK102:42:52.4219.9700:37:28,58
31328 J. TOMČO CASSOVIA REALITAS RaceSVK102:43:27.6719.9000:38:03,83
32230 A. PALOCSÁNYI SVK102:43:29.9219.8900:38:06,08
33354 M. ĎURICA Vino BeňoSVK102:43:58.4419.8300:38:34,60
34315 J. KONEČNÝ SVK102:44:47.1619.7400:39:23,32
35409 T. HREŠČÁK SVK102:44:54.6619.7200:39:30,82
36408 Š. MAMRILLA SVK102:46:11.4119.5700:40:47,57
37240 M. KURINEC KošiceSVK102:47:35.5519.4100:42:11,71
38317 M. LABUDA TJ LBD-GastroSVK102:48:01.3919.3600:42:37,55
39371 J. LESŇÁK SVK102:48:25.9019.3100:43:02,06
40365 J. ŠIMČÁK Tandem plus SNVSVK102:50:17.8919.1000:44:54,05
41228 M. KUNA SVK102:51:04.8919.0100:45:41,05
42211 D. MALINIČ SVK102:51:47.3818.9300:46:23,54
43437 M. SMOLINSKÝ KAKTUS BIKE - TEAM BratislavaSVK102:52:08.1318.8900:46:44,29
44212 F. DALLABENETA JOIN uniquepeople.skOTH102:52:32.6218.8500:47:08,78
45312 P. VAVREK SVK102:53:34.3718.7400:48:10,53
46432 P. KOSTRAB PIL-STAVSVK102:54:03.3718.6800:48:39,53
47210 R. LUTTMERDING SVK102:55:03.1118.5800:49:39,27
48217 P. FARKAŠ SVK102:56:55.8618.3800:51:32,02
49204 T. HRICKO SVK102:58:20.6018.2400:52:56,76
50441 V. CANI SVK102:58:33.8618.2100:53:10,02
51223 F. PODOLINSKÝ SVK102:58:53.6018.1800:53:29,76
52376 M. DŽUBÁK SVK102:59:52.3518.0800:54:28,51
53391 D. NICKEL Drsni bajkeriSVK103:03:36.3317.7100:58:12,49
54322 V. LENÁRT SVK103:04:02.5717.6700:58:38,73
55405 R. HRACHIAR SVK103:04:29.5717.6300:59:05,73
56422 M. FERIANC PopradSVK103:06:43.0617.4201:01:19,22
57244 P. BAJNOK SVK103:07:53.3017.3101:02:29,46
58410 B. PARŠO OACSVK103:08:28.8017.2601:03:04,96
59236 M. PODOLAN SVK103:10:12.0517.1001:04:48,21
60202 R. BELANSKÝ SVK103:10:36.2917.0601:05:12,45
61214 G. TAKÁČ SVK103:14:05.0616.7601:08:41,22
62418 V. BOJTOS SVK103:18:33.2616.3801:13:09,42
63205 R. RUDÍK SVK103:19:04.9716.3401:13:41,13
64206 T. BUKOVSKY Time4FunSVK103:19:44.0016.2801:14:20,16
65372 L. KRAJČI SVK103:20:52.4916.1901:15:28,65
66435 D. GERDA SVK103:24:13.4715.9201:18:49,63
67438 T. BRAJERČÍK SVK103:24:28.2315.9001:19:04,39
68234 M. FUNTÍK SVK103:25:19.2215.8401:19:55,38
69239 L. ZBOJAN SVK103:25:41.4715.8101:20:17,63
70377 M. RERKO SVK103:26:34.9315.7401:21:11,09
71209 T. SABO SVK103:27:22.7115.6801:21:58,87
72411 T. HUDÁK SVK103:28:08.9615.6201:22:45,12
73385 R. GÉZE SVK103:29:25.9215.5301:24:02,08
74426 L. LIČKO SVK103:33:08.9315.2601:27:45,09
75308 M. VLČEK SVK103:39:49.3114.7901:34:25,47
76201 Š. VARGOVČÁK SVK103:49:10.1114.1901:43:46,27
77225 P. KUDLÁČ CK Energia SvitSVK103:51:06.3514.0701:45:42,51
78420 J. LAPŠANSKÝ SVK103:53:12.8413.9501:47:49,00
79213 M. STANKOVIČ DIA AKTIVNESVK104:01:27.8013.4701:56:03,96
80226 M. LENHART SenecSVK104:03:07.2913.3801:57:43,45
81374 K. BALUCH SVK104:05:37.2813.2402:00:13,44
82238 S. IVANOV SVK104:31:18.6611.9902:25:54,82
83215 T. OLŠAVSKÝ SVK104:41:03.3611.5702:35:39,52
84309 P. KOTRADY SVK104:41:47.3711.5402:36:23,53
216 Ľ. KOČIK PROefekt teamSVK1DN:St:ar.ts0.00
218 V. ŽILKA CK Spišský ŠtvrtokSVK1DN:St:ar.ts0.00
220 S. ZIMMERMANN SVK1DN:St:ar.ts0.00
Oficiálna - Výsledková listina ŠKODA Slovenský Raj
Trasa Stredná trať - Kategória "Muži Masters B 40 - 49 rokov"
Por. Št.číslo Priezvisko Mesto/Klub Štát Body Kat. Čas km/h Strata
1407 M. DUBOVEC InShape.skSVK202:06:47.0825.6500:00:00,0
2387 P. GÁLIK SVK202:08:22.5825.3300:01:35,50
3414 M. BELKO Športservis TeamSVK202:12:35.8124.5300:05:48,73
4380 Ľ. ONDRUŠ Bike4you HlohovecSVK202:16:27.7923.8300:09:40,71
5249 M. HOLIŠ Bike4you HlohovecSVK202:21:25.0223.0000:14:37,94
6421 J. JANKOVIČ SVK202:22:59.7622.7400:16:12,68
7353 S. ŠPAK CYKLOŠPAKSVK202:23:00.5122.7400:16:13,43
8262 R. SIMKO KosiceSVK202:23:12.0122.7100:16:24,93
9273 M. HUDAK CK Energia SvitSVK202:25:43.7522.3200:18:56,67
10429 J. ROTH PopradSVK202:28:00.4921.9700:21:13,41
11258 J. ŠIMKULÁK Spišská BeláSVK202:28:51.9821.8500:22:04,90
12415 J. JAŠŠO SVK202:31:37.4821.4500:24:50,40
13266 M. LIPTÁK SVK202:32:15.2221.3600:25:28,14
14253 J. ŠMIHULA Kráľova LehotaSVK202:32:34.2321.3200:25:47,15
15392 P. KUBIŠ TREKbikesBBSVK202:33:19.4621.2100:26:32,38
16248 R. DUBAJ Dubaj Family ZvolenSVK202:35:17.9520.9400:28:30,87
17324 J. BLANAR SVK202:35:33.7120.9100:28:46,63
18375 R. NÉMETH SVK202:38:11.1920.5600:31:24,11
19251 J. BERČO HnilčíkSVK202:40:47.9320.2300:34:00,85
20416 P. PERESLENY Bike4you HlohovecSVK202:41:20.9320.1600:34:33,85
21362 M. ŠATÁNEK Cyklomax PopradSVK202:41:27.9320.1400:34:40,85
22430 M. ROTH SVK202:41:34.1820.1300:34:47,10
23319 M. MARUNA SVK202:41:59.1820.0800:35:12,10
24321 M. HUČKO Bike klub Madridská THCSVK202:44:25.9119.7800:37:38,83
25261 R. KULIŠ SALINGER Lýtka ako žehličkySVK202:45:04.4119.7000:38:17,33
26318 M. SCHENK Dolný KubínSVK202:45:23.4119.6600:38:36,33
27275 R. VAĽO CK Rimavská SobotaSVK202:46:03.1719.5800:39:16,09
28250 F. CZETO SCK Slovenský krasSVK202:47:00.4019.4700:40:13,32
29427 J. ĎUREČKA HarmanecSVK202:47:39.4019.4000:40:52,32
30269 M. CMOREJ TATRAVAGÓNKA V POHYBESVK202:48:50.8919.2600:42:03,81
31265 P. KAČÍR SVK202:50:24.8919.0800:43:37,81
32246 M. ČIŽMÁR PopradSVK202:50:24.9019.0800:43:37,82
33440 J. LENGEN SokolSVK202:50:52.3919.0300:44:05,31
34388 P. TEHLÁR APENSVK202:52:23.3818.8600:45:36,30
35267 Z. MICHALÍK VrútkySVK202:53:11.1218.7800:46:24,04
36274 R. KUSENDA NMnVSVK202:56:17.8618.4500:49:30,78
37260 Š. BIKÁR SCK PopradSVK202:56:25.8618.4300:49:38,78
38428 T. ŠVIDROŇ NováčanySVK202:56:29.3618.4300:49:42,28
39402 B. KROMKA ŽiadnySVK202:56:35.6118.4200:49:48,53
40268 M. FALTIN SVK202:59:20.3418.1300:52:33,26
41254 M. SMOLKA CK Energia SvitSVK202:59:54.1118.0800:53:07,03
42245 J. VRÁBLIK SVK203:00:04.3418.0600:53:17,26
43256 P. DŽUGAN CK Energia SvitSVK203:00:17.8418.0400:53:30,76
44396 M. HRIC CykloŠpakSVK203:01:55.8317.8800:55:08,75
45327 P. IVAN SVK203:02:03.8317.8600:55:16,75
46252 M. KOLAČAN K K RacingSVK203:02:48.8517.7900:56:01,77
47425 M. DROTÁR SVK203:02:54.8317.7800:56:07,75
48306 P. KOLCÚN SVK203:03:16.5817.7400:56:29,50
49356 J. FICZERE SB- Seňa BikersSVK203:03:36.8217.7100:56:49,74
50424 E. UHRIN SVK203:05:00.8117.5800:58:13,73
51351 M. BABULIC ŠKODA BIKE TEAMSVK203:07:57.0517.3001:01:09,97
52272 J. BAVOĽÁR SVK203:08:26.8017.2601:01:39,72
53264 M. UHARČEK STG ROŽŇAVASVK203:08:35.8017.2401:01:48,72
54361 P. REGENDA SVK203:09:18.5517.1801:02:31,47
55271 R. STUCHLÍK Los ColapsinosSVK203:10:12.8117.1001:03:25,73
56247 P. ŠTOFKO SVK203:10:14.5517.0901:03:27,47
57355 Ľ. CHRIPKO SB- Seňa BikersSVK203:10:43.0417.0501:03:55,96
58368 Š. FEDÁK SVK203:11:14.7917.0101:04:27,71
59330 K. KVASŇÁK CYKLO SPIŠSVK203:20:16.7416.2401:13:29,66
60329 L. GREŠ CK Spišsky ŠtvrtokSVK203:20:45.2516.2001:13:58,17
61255 K. DULOVIČ CK ENERGIA SVITSVK203:23:11.9816.0101:16:24,90
62270 M. SABÓ Cyklobratia HodkovceSVK203:26:38.4715.7401:19:51,39
63436 J. SMOLINSKÝ SVK203:29:47.4515.5001:23:00,37
64259 J. KISEL SVK203:30:36.4215.4401:23:49,34
65384 P. MALINA SVK203:33:43.9315.2201:26:56,85
66382 M. VALENČÍK SVK203:36:00.1215.0601:29:13,04
67263 M. VAVREK SVK203:47:10.8714.3201:40:23,79
68257 R. HOSA PopradSVK203:52:35.5913.9801:45:48,51
69401 R. PETLÁN STS Chvojkovice-BrodSVK203:52:51.3413.9701:46:04,26
70305 B. FRINAK SVK203:58:02.0613.6601:51:14,98
358 V. HORSKÝ Skoda Bike TeamSVK2DN:Fi:ni.sh0.00
360 P. TUPTA ŠKODA BIKE TEAMSVK2DN:Fi:ni.sh0.00
Oficiálna - Výsledková listina ŠKODA Slovenský Raj
Trasa Stredná trať - Kategória "Muži Masters C 50 - 59 rokov"
Por. Št.číslo Priezvisko Mesto/Klub Štát Body Kat. Čas km/h Strata
1277 D. FEDÁK ProSport Team KošiceSVK302:23:14.7722.7000:00:00,0
2281 V. PAJERCHÍN CK Energia SvitSVK302:25:35.7522.3400:02:20,98
3400 J. ŠPAK CYKLOŠPAKSVK302:30:11.2421.6500:06:56,47
4284 M. BDŽOCH SVK302:34:53.4621.0000:11:38,69
5280 P. LACIKA SVK302:35:38.9520.9000:12:24,18
6279 M. VRESTIAK Vr racing team HriňováSVK302:36:02.7120.8400:12:47,94
7394 L. CSÓKAS Spedos SlovenskoSVK302:45:09.9219.6900:21:55,15
8314 M. GONDA SVK302:52:50.3718.8200:29:35,60
9383 M. KORMAN Bike4You HlohovecSVK302:54:35.3618.6300:31:20,59
10379 J. GREŠ Ck Spišský štvrtokSVK302:54:53.3718.6000:31:38,60
11276 P. CENTKO SVK302:57:27.1118.3300:34:12,34
12285 R. ORDOŠ RozhanovceSVK303:03:40.3217.7100:40:25,55
13399 M. FAITH SVK303:03:55.0717.6800:40:40,30
14412 R. SUMEGA SVK303:10:44.8017.0500:47:30,03
15316 J. KOTLEBA Cyklocentrum Plus TrnavaSVK303:10:47.0517.0500:47:32,28
16310 D. FAŠIANG BRUNO TEAMSVK303:11:33.2716.9800:48:18,50
17287 O. BAKŠA Cyklistický klub Rimavská SobotaSVK303:11:52.5316.9500:48:37,76
18282 P. FÁBRY Blackbike.skSVK303:18:54.2516.3500:55:39,48
19367 J. ZÁGORA SVK303:20:17.7516.2400:57:02,98
20286 L. DICKÝ VydrníkSVK303:24:11.7315.9301:00:56,96
21359 K. KATUŠČÁK ŠKODA BIKE TEAM ŠASSVK303:29:34.4515.5201:06:19,68
22283 R. SEDLAČEK BOKOBIKESVK303:33:05.1815.2601:09:50,41
23363 D. KOLESIK SVK303:42:55.6414.5901:19:40,87
24303 B. ŠILHÁR Lýtka aka žehličkySVK303:52:29.8413.9901:29:15,07
25278 P. VOJTUŠ SVK304:00:30.5513.5201:37:15,78
26433 I. CENTKO SVK304:22:45.7012.3801:59:30,93
390 M. HARVILKO SVK3DN:Fi:ni.sh0.00
Oficiálna - Výsledková listina ŠKODA Slovenský Raj
Trasa Stredná trať - Kategória "Muži Masters D 60 rokov a viac"
Por. Št.číslo Priezvisko Mesto/Klub Štát Body Kat. Čas km/h Strata
1419 R. GRÍGEĽ ProSport Team KošiceSVK402:33:18.2121.2100:00:00,0
2294 M. CIMBALA StropkovSVK402:35:37.7020.9000:02:19,49
3386 F. KORL ProSport Team KošiceSVK402:40:52.4320.2200:07:34,22
4291 J. PAGANÍK CK Epic DohňanySVK402:42:12.6720.0500:08:54,46
5370 J. POTOK CK CYKLOŠPORT KEŽMAROKSVK402:44:22.6619.7900:11:04,45
6313 V. PALUŠ Cykloklub Magnezit JelšavaSVK402:56:48.3518.3900:23:30,14
7439 M. FUKER Tandem PLUS SNVSVK403:01:53.3317.8800:28:35,12
8290 P. PRINC SVK403:10:01.2917.1100:36:43,08
9364 J. ŠIMČÁK Tandem plus SNVSVK403:16:26.2416.5600:43:08,03
10288 M. REŽUCHA SVK403:48:52.6114.2101:15:34,40
289 J. HVIZDOŠ PopradSVK4DN:Fi:ni.sh0.00
292 F. FABUĽA SVK4DN:St:ar.ts0.00
Oficiálna - Výsledková listina ŠKODA Slovenský Raj
Trasa Stredná trať - Kategória "Juniorky 17 - 18 rokov"
Por. Št.číslo Priezvisko Mesto/Klub Štát Body Kat. Čas km/h Strata
1302 J. DUBAJOVÁ MŠK Žiar nad Hronom - Cyklistický klubSVK1202:58:08.6018.2600:00:00,0
Oficiálna - Výsledková listina ŠKODA Slovenský Raj
Trasa Stredná trať - Kategória "Ženy 19 - 39 rokov"
Por. Št.číslo Priezvisko Mesto/Klub Štát Body Kat. Čas km/h Strata
1378 N. KRAJČOVÁ SVK902:55:44.8618.5100:00:00,0
2389 M. TEHLÁROVÁ APENSVK902:57:35.3518.3100:01:50,49
3434 J. ŠEBESTOVÁ SVK903:20:11.7416.2500:24:26,88
4296 J. STOLÁRIKOVÁ SVK903:48:48.6114.2100:53:03,75
5297 D. SOPUCHOVA OravaSVK903:56:44.8213.7401:00:59,96
6352 J. VACÍKOVÁ ŠKODA BIKE TEAMSVK904:22:27.4512.3901:26:42,59
Oficiálna - Výsledková listina ŠKODA Slovenský Raj
Trasa Stredná trať - Kategória "Ženy Masters B 40- 49 rokov"
Por. Št.číslo Priezvisko Mesto/Klub Štát Body Kat. Čas km/h Strata
1298 L. PETROVIČOVÁ KošiceSVK1003:08:13.0517.2800:00:00,0
2381 M. MARTIŠKOVÁ SVK1003:13:21.3116.8200:05:08,26
Oficiálna - Výsledková listina ŠKODA Slovenský Raj
Trasa Stredná trať - Kategória "Ženy Masters C 50 rokov a viac"
Por. Št.číslo Priezvisko Mesto/Klub Štát Body Kat. Čas km/h Strata
1301 T. MOŠKOVÁ SVK1103:02:43.5817.8000:00:00,0
2299 S. FLOREKOVÁ Bike klub LIPASVK1103:20:19.7416.2300:17:36,16
3323 A. CHUDÍKOVÁ ŽilinaSVK1103:25:40.2215.8100:22:56,64
4307 R. BARTKOVÁ SVK1103:40:02.9014.7800:37:19,32
5300 B. MAIXNEROVÁ SVK1104:36:22.1311.7701:33:38,55
Oficiálna - Výsledková listina ŠKODA Slovenský Raj - Trasa 
D R U Ž S T V Á
Por. Št.číslo Priezvisko Mesto/Klub Štát Body Kat. Čas km/h Strata
1. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:20:49.75
5912M. ChritzCK MŠK KežmarokSVK0.0016-100:20:49.2428.82
5955M. PetijaCK MŠK KežmarokSVK0.0016-200:20:49.7528.82
2. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:22:54.73
5902M. MišejePROefekt teamSVK0.0016-300:22:54.2326.20
5901I. MišejePROefekt teamSVK0.0016-400:22:54.7326.20
3. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:24:40.72
5906S. PoráčSVK0.0016-500:24:40.4724.32
5905P. PoráčSVK0.0016-600:24:40.7224.32
4. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:24:59.23
5914J. DušičkaSVK0.0016-700:24:57.7224.05
5913M. DušičkaSVK0.0016-800:24:59.2324.02
5. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:25:23.72
5933M. StankoVíno BeňoSVK0.0016-900:25:23.4723.64
5932H. BeňováVíno BeňoSVK0.0016-1000:25:23.7223.64
6. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:25:43.72
5930T. HrickoSVK0.0016-1100:25:42.7223.35
5929J. HrickoSVK0.0016-1200:25:43.7223.33
7. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:26:16.21
5951N. PolkanSVK0.0016-1300:26:15.4722.86
5950M. PolkanSVK0.0016-1400:26:16.2122.84
8. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:27:01.46
5956V. WolfSVK0.0016-1500:27:00.7122.22
5957V. WolfSVK0.0016-1600:27:01.4622.21
9. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:27:44.72
5903M. NovotnýCK MSK KezmarokSVK0.0016-1700:27:44.7121.63
5904F. NovotnýCK MSK KezmarokSVK0.0016-1800:27:44.7221.63
10. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:29:20.20
5944I. GrešováCK SPIšSKý šTVRTOKSVK0.0016-1900:29:18.7020.48
5945T. GrešCK SPIšSKý šTVRTOKSVK0.0016-2000:29:20.2020.45
11. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:30:37.44
5534S. BorskáSVK0.0016-2300:30:36.7019.61
5533V. BorskýSVK0.0016-2400:30:37.4419.60
12. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:30:52.44
5939A. CmorejSVK0.0016-2500:30:50.4419.46
5938J. CmorejSVK0.0016-2700:30:52.4419.44
13. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:30:52.45
5911M. BeňoVíno BeňoSVK0.0016-2600:30:52.2019.44
5931M. BenoŠportový klub TopoľčiankySVK0.0016-2800:30:52.4519.44
14. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:31:18.19
5528J. VágnerováSVK0.0016-2900:31:17.4519.18
5527L. VágnerSVK0.0016-3000:31:18.1919.17
15. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:32:43.95
5518J. AugustiňákSVK0.0016-3100:32:43.6918.34
5517J. AugustiňákSVK0.0016-3200:32:43.9518.34
16. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:34:05.18
5926L. ĎurečkaSVK0.0016-2100:30:07.2119.92
5922Z. De DonatisSVK0.0016-3300:34:00.9317.65
5925M. De DonatisSVK0.0016-3400:34:03.6917.62
5921M. RozimováSVK0.0016-3600:34:05.1817.60
17. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:34:08.19
5943J. GrešSVK0.0016-3500:34:04.9417.61
5942S. LegnavskýSVK0.0016-3800:34:08.1917.58
18. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:34:08.68
5512L. GrešováSVK0.0016-3700:34:07.1917.59
5511L. SkokanováSVK0.0016-3900:34:08.6817.58
19. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:34:42.93
5936A. SupukaŠkoda Auto AutonovoSVK0.0016-4000:34:42.6817.29
5908F. SupukaŠKODA AUTO AUTONOVOSVK0.0016-4100:34:42.9317.29
20. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:34:43.68
5953M. MančíkováSTEDO Bike RacingSVK0.0016-4200:34:43.4317.28
5952Š. MančíkSTEDO Bike RacingSVK0.0016-4300:34:43.6817.28
21. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:35:57.17
5946J. GeletkováSVK0.0016-4400:35:55.6716.71
5947T. GeletkaSVK0.0016-4600:35:57.1716.69
22. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:35:58.18
5508T. HovančíkSVK0.0016-4500:35:56.9216.70
5507J. HovančíkSVK0.0016-4700:35:58.1816.68
23. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:38:26.16
5954A. MažgútováSVK0.0016-4800:38:25.4115.62
5915J. MažgútMaraton.bikeSVK0.0016-4900:38:26.1615.61
24. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:39:00.41
5924O. BartošSVK0.0016-5000:38:56.9115.41
5923E. BajtošováSVK0.0016-5100:39:00.4115.38
25. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:39:09.91
5502M. JanščákSVK0.0016-5200:39:09.4115.33
5501J. JanščákSVK0.0016-5300:39:09.9115.33
26. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:40:10.90
5919O. JankovskáUKR0.0016-5400:40:10.9014.94
5920M. KhvustenkoUKR0.0016-5500:40:10.9014.94
27. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:40:11.91
5910M. DúbravčíkSVK0.0016-5600:40:11.9014.93
5909M. DúbravčíkSVK0.0016-5700:40:11.9114.93
28. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:41:54.89
5907D. SupukováŠkoda Auto AutonovoSVK0.0016-5800:41:53.6514.33
5937Ľ. SupukováŠkoda Auto AutonovoSVK0.0016-5900:41:54.8914.32
29. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:43:25.08
5948K. BojtosováSVK0.0016-6000:43:24.8813.82
5949D. BojtosováSVK0.0016-6100:43:25.0813.82
30. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:43:51.88
5510T. JavorskáSVK0.0016-6200:43:51.1413.68
5509M. JavorkáSVK0.0016-6300:43:51.8813.68
31. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:45:22.62
5941S. LačnáSVK0.0016-6400:45:21.8113.23
5940M. LačnáSVK0.0016-6500:45:22.6213.23
32. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:47:43.86
5959J. ŽelinskáSVK0.0016-6600:47:42.6112.58
5958J. ŽelinskýSVK0.0016-6700:47:43.8612.57
33. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:49:00.36
5506Z. HovančíkSVK0.0016-6800:48:59.8712.25
5504L. BajtošSVK0.0016-6900:49:00.3612.24
34. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:50:27.61
5514J. SuranyiSVK0.0016-7000:50:26.6011.90
5513M. KlinčákSVK0.0016-7100:50:27.6111.89
35. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:51:22.60
5960P. SekeľSVK0.0016-7200:51:20.6011.69
5916J. SekeľSVK0.0016-7300:51:22.6011.68
36. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:51:44.85
5526A. SchambergerSVK0.0016-7400:51:44.6011.60
5525M. ŠterbákSVK0.0016-7500:51:44.8511.60
37. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:51:46.59
5524Š. OlekšákSVK0.0016-7600:51:45.1011.59
5523Ľ. ŠterbákSVK0.0016-7700:51:46.5911.59
38. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:53:49.83
5505N. HrickováSVK0.0016-7800:53:43.0811.17
5503A. HrickováSVK0.0016-7900:53:49.8311.15
39. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 00:54:52.33
5934A. RimbalaŠKODA BIKE TEAM AUTOVESSVK0.0016-8000:54:51.8310.94
5935R. RimbalaŠKODA BIKE TEAM AUTOVESSVK0.0016-8100:54:52.3310.94
40. - Družstvo - Dosiahnutý čas: 01:02:46.79
5516T. GambárSVK0.0016-8201:02:45.809.56
5515M. GambárSVK0.0016-8301:02:46.799.56
41. - Družstvo - Dosiahnutý čas: DN:Fi:ni.sh
5519L. PetrekSVK0.0016-2200:30:09.4519.90
5520J. PetrekSVK0.0016-0DN:Fi:ni.sh0.00
42. - Družstvo - Dosiahnutý čas: DN:St:ar.ts
5529M. ŠvecŠK TopoľčiankySVK0.0016-0DN:St:ar.ts0.00
5530J. StankoŠK TopoľčiankySVK0.0016-0DN:St:ar.ts0.00
43. - Družstvo - Dosiahnutý čas: DN:St:ar.ts
5917V. SabováSVK0.0016-0DN:St:ar.ts0.00
5918M. HrončekSVK0.0016-0DN:St:ar.ts0.00

Dĺžka: 68.00 km (1800)m Štart: 09:00 hod Počet: 87

1. Dlhá trať87

1.Muži 19 - 39 rokov (1) 35

2.Muži Masters B 40 - 49 rokov (2) 30

3.Muži Masters C 50 - 59 rokov (3) 12

4.Muži Masters D 60 rokov a viac (4) 4

5.Ženy 19 a viac rokov (8) 6

Dĺžka: 54.20 km (1306)m Štart: 10:00 hod Počet: 214

2. Stredná trať214

1.Juniori 17 - 18 rokov (5) 6

2.Muži 19 - 39 rokov (1) 84

3.Muži Masters B 40 - 49 rokov (2) 72

4.Muži Masters C 50 - 59 rokov (3) 27

5.Muži Masters D 60 rokov a viac (4) 11

6.Juniorky 17 - 18 rokov (12) 1

7.Ženy 19 - 39 rokov (9) 6

8.Ženy Masters B 40- 49 rokov (10) 2

9.Ženy Masters C 50 rokov a viac (11) 5

Dĺžka: 14.00 km (0)m Štart: 11:00 hod Počet: 58

3. Krátka trať58

1.Kadeti 15 - 16 rokov (6) 8

2.Juniori 17 - 18 rokov (5) 2

3.Muži 19 a viac rokov (7) 36

4.Kadetky 15 - 16 rokov (13) 4

5.Juniorky 17 - 18 rokov (12) 0

6.Ženy 19 a viac rokov (8) 8

Dĺžka: 8.40 km (100)m Štart: 13:00 hod Počet: 88

4. Family - trať rodiny (dieťa 6-14 rokov)88

1.ŠKODA Family dospelý 1. dieťa 6-14 rokov (16) 88

Dĺžka: 54.20 km (1306)m Štart: 10:30 hod Počet: 9

5. GRAVEL - Stredná trať9

1.E-bike a GRAVEL - muži 18 a viac rokov (14) 9

2.E-bike a GRAVEL - ženy 18 a viac rokov (15) 0

Dĺžka: 54.20 km (1306)m Štart: 10:30 hod Počet: 5

6. E-BIKE Open - Stredná trať5

1.E-bike a GRAVEL - muži 18 a viac rokov (14) 4

2.E-bike a GRAVEL - ženy 18 a viac rokov (15) 1

Dĺžka: 54.20 km (1306)m Štart: 10:30 hod Počet: 24

7. E-BIKE Pedelec - Stredná trať24

1.E-bike a GRAVEL - muži 18 a viac rokov (14) 18

2.E-bike a GRAVEL - ženy 18 a viac rokov (15) 6

Dĺžka: 1.85 km (40)m Štart: 13:15 hod Počet: 8

8. Family - trať rodiny (dieťa 0-5 rokov)8

1.ŠKODA Family dospelý 1. dieťa 0-5 rokov (17) 8

Prvý štart: 09:00 hod Posledný štart: 13:15 hod Počet: 493

SPOLU - Všetky trate493

©František Teplický - SaO (IČO:33090351) www.sao-tatry.sk